Saatmistingimused / Saatmine

Ostja kannab saatmiskulu ning vastav hinnainfo kuvatakse saatmisviisi juures.

Siseriiklikud tellimused toimetatakse kohale Omniva või Smartpost pakiteenus. Samuti saate valida Tasuta järeletulemise ja oma tellimuse kätte saada Gate21-st, mis asub aadressil Viru 21, 10148 Tallinn. Tasuta järeletulemine on saadaval 32 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist ja teid teavitatakse, kui tellimus on vastuvõtmiseks valmis. Lühiajaline parkimine (15 minutit) on saadaval lähedal asuvatel kõrvaltänavatel.

Soome tellimused toimetatakse kohale Smartpost pakiautomaaditeenus või poolt Omniva postiteenus koos jälgimisnumbriga ja kohaletoimetamise kinnitus.

Lätti ja Leedut tarnitakse Omniva pakiautomaadi teenus.

Other European orders (excluding UK) are shipped via Omniva postiteenus koos jälgimisnumbri ja kohaletoimetamise kinnitusega.

Ülejäänud Maailm tellimusi on ka saadetud kaudu Omniva postiteenus koos jälgimisnumbri ja kohaletoimetamise kinnitusega.

Kõik Eesti-sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtkohta 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumise kuupäevast. Rahvusvahelised tellimused võivad võtta aega 5 tööpäevast kuni 3-4 nädalani.

Meil on erandjuhtudel õigus kaubad kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul, kuigi üldjuhul läheme tellimused teele 3 tööpäeva jooksul.

Saatmiskulud

Eesti Smartpost Kapp kindlasummaline määr 2,50 €
Eesti Omniva Kapp kindlasummaline määr 3,60 €
Soome Smartpost Kapp kindlasummaline määr 11,40 €
Baltikum Omniva Kapp kindlasummaline määr 9,30 €
Europe (excluding UK) Omniva Jälgitav saatmine Flat Rate €15
Muu maailm Omniva Flat Rate €25 Jälgitav saatmine

Scroll to Top