Veebipoe müügitingimused 

1. Müügitingimused

1.1. Veebipoe www.alldesign.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Osta Targalt (registrikood 11485851), asukohaga Uus 10-3, Tallinn 10111 Eesti.

1.2. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel, mida reguleerib Eesti Vabariigi seadusandlus.

1.3. Veebipoe omanikul on õigus ühepoolselt muuta ja parandada müügitingimusi Veebipoes. Kliendi jaoks kehtivad müügitingimused ostuhetke ajal, millal Kliendil tuleb nende tutvuda ja nõustada. Enne Müügitingimustega nõustumist võib Klient salvestada või printida Müügitingimused.

2. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

2.1. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

2.2. Veebipoe omanikul on õigus hindu ühepoolselt muuta, muudes uued hinnad Veebipoes kättesaadavaks.

2.3. Kui Klient edastab oma tellimuse enne hinnamuudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimise hetkel.

2.4. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse soodustus pärast sooduskoodi sisestamist ja aktiveerimist ostukorvi. 

2.5. Tooted, soodustused ja hinnad võivad erineda Veebipoe omaniku filiaalide toodetest, soodustustest ja hindadest.

2.6. Toodete informatsioon on olemas Veebipoes toodete lehel.

2.7. Veebipoe omanik annab endast parima, et kuvatud kaup oleks saadaval, kuid erakordselt, mil vead võivad laoseisudel tekkida, asendab Veebipoe omanik tellitud toote teise tootega, mille hind on algse tootega sama Kliendiüritusel või maksab raha tagasi (ka saatmiskulud) esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul pärast Kliendiga suhtlemist.

2.8. Fotod, mida toodete näitamiseks on informatiivse väärtusega. Veebipoe omanik peab kindlustama, et tooted Kliendile täpselt presenteeritud. Küll aga valguse ja resolutsiooni erinevused igakülgselt võivad võimalikud toodete värvuse ja materjali tajuvad tegeliku värvuse ja materjaliga. Veebipoe omanik ei saa vastutada visuaalsete tingimuste eest, mida eespool kirjeldati. Lisaks on palju tooteid käsitöö, mis tähendab, et võib esineda kergeid erinevusi Veebipoes pildil ja füüsilisel tootel. Igasugune ei ole asjakohane ei erine füüsiline toode, mida Veebipoes kuvatakse tootest.

3. Küpsised

3.1. Veebipood alldesign.ee kasuta küpsised, et pakkuda külastajatele mugavamat ja lihtsamat kasutajakogemust.

3.2. Küpsised on väiksed tekstifailid, mis kujutavad endast sisuliselt andmeplokke, väikseid veebilehtede külastamisel määratud domeenile iga kord, kui kasutaja teeb sinna päringu. Küpsised toimida veebilehe mäluna, võimaldades veebilehel arvutit korduvatel külastustel ära tunda. Lisaks sellele, et küpsiste kasutamise lubamisel meelde tuletada, et kasutaja eelistus ja kohandada esitatavaid reklaame kasutajale sobilikeks, võib brauser küpsise kasutamise lubamisel meelde jätta ka isiku kasutajanime ja salasõna.

3.3. Küpsiste kategooriad:

• Sessiooniküpsiseid ehk ajutised küpsised – iga kord, kui meie veebilehe külastad ja need kustutatakse pärast veebilehe sulgemist. Ajutisi küpsiseid näiteks võrgulehe keelevaliku, ostukorvi sisu meelde jätmiseks.

• Püsivad küpsised jäävad kasutaja seadmesse alles ka pärast veebilehe sulgemist. Püsivatel küpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutajaseadmete päevadeks, kuudeks või aastateks. Püsivaid küpsiseid eriti kasutaja eelistuste meelde jätmiseks ning kasutajanime ja parooli salvestamiseks, et kasutaja ei pea iga külastusega uuesti sisse logima.

• Kolmandate osapoolte küpsised, mis, mis on sisu pakkumine, statistika kogumise ja reklaamimise eesmärgil. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega on võimalik tutvuda küpsise tootja lehel.

3.4. Veebipoe küpsised määravad külastajate arvu erinevatel aegadel, milliseid brausereid ja operatsioonisüsteeme ning millised on kõige populaarsemad tooted. Vaata infot parandada Veebipoe ja muuta turvamaks ja sobivamaks. 

3.5. Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt eemaldada küpsiste salvestamist tema seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehte privaatsusseadeid. Täpsemalt juhised leiab veebilehte käsist.

3.6.Küpsiste kohta saab rohkem infot veebilehtedelt: www.allaboutcookies.org ja http://youronlinechoices.com/ee 

4. Tellimuse vormistamine

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalise keskkonna ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluvast summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

• Pangalingi kaudu maksed Eesti, Läti, Leedu ja Soome elanikele.

• Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID

• Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

• Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

• Läti pangalingid: SEB, Citadele ja Luminor

• VISA, MasterCard ja Maestro kaardimakseid kasutatakse aeglaselt.

Maksekeskus AS on Eesti Post AS (Omniva) tütarettevõte ja kuulub Eesti Finantsinspektsiooni järelevalve alla.

5. Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Siseriiklikud tellimused teile Omniva või Smartpost pakiautomaadi teenustega. Valikus on ka ise kaubale järele tulemine pood Gate21 aadressiga Viru 21, 10148 Tallinn. Ise järgi tulles valmistatakse kaup ette 32 tunni jooksul alates kauba ostmisest, Klienti teavitatakse, kui kaup on järele tulemiseks valmis. Lühiajaline parkimine on olematu tänavatel 15 minutit tasuta. 

Soome tellimused Smartposti pakiteenusega või Omniva postiteenusega, millel on jälgimisnumber ja kohaletoimetamise kinnitus.

Teised Euroopa tellimused märkused Omniva postiteenusega, millel on jälgimisnumber ja kohaletoimetamise kinnitus.

Ülejäänud maailma tellimused jätta Omniva postiteenusega, millel on jälgimisnumber ja kohaletoimetamise kinnitus.

Eestisisesed saadetised jõuavad ostjate määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eesti toimub kohaletoimetamine alates 5. tööpäevast kuni 3-4 nädalani.

Erandlikel juhtumitel on õigus saada toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul, kuid üldiselt hinnata kaubad välja 3 tööpäeva jooksul.

Saatmiskulud

Eesti Smartpost €2.50

Eesti Omniva €3.60

Soome Smartpost €11.40

Läti ja Leedu Omniva €9.30

Europa (välja arvatud UK) Omniva tähitud saadetis €15

Ülejäänud maailm Omniva €25 tähitud saadetis

 

6. Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemus, mis toimub ja toimimise kinnitamiseks, nagu see on lubatud kauba testimiseks.

Kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Kui kaupa on kasutatud või tagastatud erinevas pakendis, ei pea Osta Targalt OÜ raha tagastama.

Kui kaupa on muuks otstarbeks vajalik kauba olemuses kui kasutatud õigust ja toimimise kulumiseks või selle kasutamise või kasutamise märke, on Targalt OÜl alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: ning saata see e-posti aadressile in**@al*******.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolud, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode)

Ostja peab kauba tagastama avalduse selle 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamise ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel hinnangu taganemisavalduse saamisest, kõigi ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks olev asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe kõige odavamast tavalisest asjast kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale pakuma kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu sätestatud alla kauba turuhinna.

7. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimuste mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale nõutakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile in**@al*******.ee või helistada telefonil: +372 56500792.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

(Põhipunktide kokkuvõte inglise keeles)

 

Kindral

1.1. Käesolevad tingimused (edaspidi: Tingimused) reguleerivad õigussuhteid Osta TargaltOÜ, registrikood 11485851, Uus 10-3, Tallinn 10111 Eesti (edaspidi: Kaupleja) ja ostu sooritava isiku (Klient) vahel www. alldesign.ee (edaspidi: e-pood).
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.
1.3. Kaupleja jätab endale ühepoolse õiguse Tingimusi e-poe keskkonnas muuta ja täiendada. Kliendile kehtivad tehingu tegemise ajal kehtivad Tingimused ja hinnad, millega Klient peab tutvuma, nõustuma ja täitma vastava kinnitusmärge tegemise teel. Enne tingimustega nõustumist saab klient Tingimused paljundamiseks salvestada või välja printida.

Maksed

Alldesign.ee makseid töödeldakse koos Maksekeskus teenused:

  • Pangalingi maksed Eesti, Leedu, Soome ja Läti elanikele
  • eesti keel pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID
  • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor
  • lätlane pangalingid: SEB, Citadele ja Luminor
  • VISA, MasterCard ja Maestro kaardimakseid aktsepteeritakse ülemaailmselt

Maksekeskus AS on Eesti Post AS-i (Omniva) tütarettevõte, mis on Eesti Finantsinspektsiooni järelevalve all.

Saatmine

Ostja kannab saatmiskulu ning vastav hinnainfo kuvatakse saatmisviisi juures.

Siseriiklikud tellimused toimetatakse kohale Omniva või Smartpost pakiteenus.

Euroopa tellimused saadetakse Omniva postiteenuse kaudu koos jälgimise ja tarnekinnitusega.

Kõik Eesti-sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtkohta 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumise kuupäevast. Rahvusvahelised tellimused võivad võtta aega 5 tööpäevast kuni 3-4 nädalani.

Meil on erandjuhtudel õigus kaubad kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul, kuigi üldjuhul läheme tellimused teele 3 tööpäeva jooksul.

Saatmiskulud

Eesti Smartpost Kapp kindlasummaline määr 2,50 €

Eesti Omniva Kapp kindlasummaline määr 3,60 €

Soome Smartpost Kapp kindlasummaline määr 11,40 €

Baltikum Omniva Kapp kindlasummaline määr 9,30 €

Europe (excluding UK) Omniva Tracked Shipping Flate Rate €15

Muu maailm Omniva Flate Rate €25 Tracked Shipping

Tagastab

Peale tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poega sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kehti, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi te tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise tagamiseks samal viisil, kui teil oleks lubatud kaupa tegelikus tingimustes testida. kauplus.

Kaupa ei tohi kasutada ja sisse originaalpakend. Kui toode on kasutatud või on tagastatud teises pakendis, siis Osta Targalt OÜ raha tagastama ei pea.

Kui kaupa on kasutatud muul otstarbel kui on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise tagamiseks või kui sellel on kasutus- või kulumisjälgi, on veebipoel õigus alandada kauba tagastatavat summat. vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (mille vormi leiab siit: taganemisavaldus) e-posti aadressile in**@al*******.ee 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhtudel, kui tagastamise põhjus seisneb selles, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellimusele (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest või esitama tõendid selle kohta, et ta andis kauba eelnimetatud tähtaja jooksul üle vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel laekunud maksed.

Veebipoel on õigus keelduda raha tagastamisest kuni tagastatava kauba kättesaamiseni või kuni ostja on esitanud tõendi toodete tagastamise kohta, olenevalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on selgelt valinud e-poe pakutavast soodsaimast tavapärasest saatmisviisist erineva saatmisviisi, ei ole pood kohustatud hüvitama tavapärast saatekulu ületavat kulu.

Veebipoel on õigus müügist taganeda ja nõuda ostjalt kauba tagastamist, kui e-poes märgitud kauba hind on eksituse tõttu oluliselt madalam kauba turuhinnast.

Defektne kaup

The online store is not responsible for the non-compliance of goods sold to a purchaser with the terms and conditions of the contract or for deficiencies which already existed at the time of delivery.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis tekivad pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada või asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud maksed.

Veebipood vastab tarbija kaebusele kirjalikus vormis või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Scroll to Top